Środek Pieniący EABASSOC jest bardzo wydajnym koncentratem o niskim zużyciu stosowanym do wytwarzania Pianobetonu EABASSOC.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ / NISKIE ZUŻYCIE

Zużycie: 0,3 – 0,6 l/m³

Znaczna większość receptur różnych odmian Pianobetonu EABASSOC wymaga zużycia Środka Pieniącego EABASSOC w zakresie od 0,3 do 0,6 litra na 1 metr sześcienny wytworzonego pianobetonu.

Specjalne właściwości:
• Niski koszt / wysokie zagęszczenie: Środek Pieniący EABASSOC charakteryzuje się NISKIM ZUŻYCIEM, a właśnie zużyciem należy kierować się przy doborze środka pieniącego – nie zaś tylko ceną za litr.
• Stabilność piany w szerokim zakresie temperatur i jakości wody.
Pęcherzyki powietrza nie pękają i podtrzymują zaprawę, która je otacza. Pęcherzyki są mocne, dzięki czemu pianobeton nie traci objętości w trakcie wytwarzania ani po wylaniu.
• Wysoka wydajność pozwala osiągnąć znaczne napowietrzenie. Dzięki temu można uzyskać niskie masy właściwe pianobetonu bez nadmiernego użycia środka pieniącego.
• Wysoka wytrzymałość i doskonałe właściwości izolacyjne pianobetonu wytworzonego przy użyciu Środka Pieniącego EABASSOC sprawiają, że pianobeton ma szeroki zakres zastosowań.

ZASTOSOWANIA I ZALETY
Agregat pianotwórczy przetwarza roztwór Środka Pieniącego EABASSOC zwiększając jego objętość 20- do 25-krotnie i tworząc sztywną, białą pianę, która nie opada. Pianę tę łatwo jest wymieszać z każdą zaprawą, aby wytworzyć Pianobeton EABASSOC – nawet gdy stosuje się zimną wodę.
Środek Pieniący EABASSOC może być stosowany ze wszystkimi odmianami cementu portlandzkiego i wprowadzany w postaci piany do zapraw cementowych i piaskowo-cementowych w celu wytworzenia różnych pianobetonów przeznaczonych do wielu różnych zastosowań.
Koszt Środka Pieniącego EABASSOC jako część całości kosztu wytworzonego pianobetonu jest niewielki – zazwyczaj od 1 do 3% .
Środek Pieniacy EABASSOC jest łatwy do zmycia i nieszkodliwy dla zdrowia.

 • E-A-B Associates
  Bayley-Edge Limited

  3 Craven Court
  Craven Road

  Altrincham, Cheshire
  WA14 5DY,
  ENGLAND
  Tel: +44 (0)161-926 9077
  Fax: +44 (0)161-927 7718

  e-mail: pianobeton@eabassoc.co.uk

 • Plac Kolegiacki, 4 m 5
  61 – 841
  Poznan
  POLAND
  Tel: +48 61 8525 373

  Polityka Prywatności